ЩОДЕННИК BRUNNEN — ПОМІЧНИК, ЯКИЙ ЗАВЖДИ ПОРУЧ!

ЩОДЕННИК BRUNNEN — ПОМІЧНИК

Сьогодні багато відомих діячів, які активно використовували цифрові інструменти для планування, все частіше купують щоденники та повертаються до системи паперових записів. Чому відбувається так? Brunnen знає відповідь.

ЧОМУ ПАПЕРОВИЙ ЩОДЕННИК КРАЩЕ ЕЛЕКТРОННИХ ДОДАТКІВ

Робота з щоденником — відмінний спосіб структурувати думки, сформулювати ідею, відволіктися від екрана комп’ютера та дати очам відпочити. До того ж, щоденник для бізнесу багатофункціональний. У ньому можна не тільки писати, а й робити замальовки, креслити графіки та схеми.

Навряд чи найближчим часом люди відмовляться від паперових щоденників. Що не кажіть, але планери як і раніше залишаються найважливішим інструментом тайм-менеджменту, без якого важко уявити сучасний спосіб життя. На відміну від електронних пристроїв, у щоденника ніколи не скінчиться заряд і не зависне екран у найважливіший момент. Крім того, випадково видалити інформацію з записної книжки неможливо.

Численні дослідження показали, що записи від руки покращують пам’ять, а тактильні відчуття, які виникають під час цього процесу, стимулюють ділянки мозку, що відповідають за творчість. Такого ефекту при використанні гаджетів не відбувається. Тому якщо ви хочете створити щось креативне та незвичайне, придбайте щоденник Brunnen

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ЩОДЕННИК

  • Записувати плани та бажання. Як відомо, життєві зміни та великі справи починаються саме з планування. Тому зручний щоденник Brunnen обов’язково повинен бути в арсеналі кожного, хто хоче бути успішним. Складання списку справ дає можливість чітко планувати час, не відволікатися на зайві речі та не витрачати енергію даремно.
  • Нічого не забути. Сучасній людині щодня необхідно запам’ятовувати тонну інформації: дні народження, важливі дати, паролі від електронної пошти, акаунтів у соціальних мережах та інше. Зберегти стільки даних в голові — не реально. В такому випадку зручний щоденник — найцінніша знахідка, щоб швидко законспектувати всю інформацію та не тримати її в голові. Регулярний запис важливих та дрібних завдань дозволяє очистити мозок від «зайвої» інформації та не тримати весь день в голові. 
  • Поліпшити письмові навички. Щоб писати грамотно, потрібна практика. Щоденник Brunnen прекрасно для цього підійде
  • Висловити почуття. Щоденний запис емоції та почуттів на папері допоможе краще запам’ятати щасливі моменти, швидше пережити біль або впоратися зі стресом.
  • Знайти натхнення. Трапляється, що нестандартні рішення та креативні ідеї приходять в найнесподіваніші моменти та відразу сформулювати їх дуже складно. У таких випадках кишеньковий щоденник Brunnen — ідеальний варіант, щоб нічого не забути, а потім в спокійній атмосфері зрозуміло описати процес та перетворити його в готове рішення.
  • Підкреслити свій стиль. Щоденник, як і годинник — досить стильний аксесуар, який говорить багато про свого власника. Обирайте елегантні моделі німецької якості від Brunnen в обкладинці Miradur, Torino, Soft. Широка кольорова палітра дозволяє купити щоденник як класичних кольорів, так і ультрамодних відтінків. Червоний, синій, чорний… обирайте свій Brunnen
Також може бути цікаво
Як направити життя в бажане русло? З чого почати рух до своїх цілей? Якщо ви ще в пошуку відповідей, проаналізуйте досвід інших людей. Згадайте ваших знайомих або відомих особистостей, у яких виходить досягати масштабних цілей. Як при великій кількості щоденних завдань вони не тільки примудряються все встигати, але й постійно розвивають себе та радіють кожному дню? Якщо придивитися уважно, то переконаєтеся, що у фундаменті такої продуктивності - самодисципліна. Ведення щоденника - один із інструментів самодисципліни, який при правильному підході допомагає досягти відчутних позитивних змін у житті.
Новий рік наближається – здається, навіть повітря наповнене новими намірами, цілями та мріями. Щоб використати цей дивовижний час із користю, почніть ще в грудні підводити підсумки і закидати зерна майбутніх звершень. Для річного планування вже знадобиться новий щоденник. Пошук ідеального паперового помічника – момент приємний і відповідальний. Що потрібно врахувати, щоб із задоволенням у ньому планувати всі 365 днів майбутнього року, - розглянемо нижче.
Ритм сучасного життя дуже стрімкий. Це помітно кожному. Як все встигнути? Як не забути щось важливе? Як завжди перебувати в ритмі? У цьому допоможуть щоденники. Важливі справи, заплановані зустрічі, дні народження друзів і близьких, спонтанні ідеї ... із цим маленьким «помічником» ніщо не забудеться. Цікаво, але в епоху модних гаджетів та електронних девайсів саме паперові щоденники залишаються найбільш популярними. Чому? Все дуже просто. Адже під час письма від руки людина ще раз все обдумує, намагається чітко викласти свої думки і впорядковує їх.