ЩОДЕННИК BRUNNEN — ПОМІЧНИК, ЯКИЙ ЗАВЖДИ ПОРУЧ!

ЩОДЕННИК BRUNNEN — ПОМІЧНИК

Сьогодні багато відомих діячів, які активно використовували цифрові інструменти для планування, все частіше купують щоденники та повертаються до системи паперових записів. Чому відбувається так? Brunnen знає відповідь.

ЧОМУ ПАПЕРОВИЙ ЩОДЕННИК КРАЩЕ ЕЛЕКТРОННИХ ДОДАТКІВ

Робота з щоденником — відмінний спосіб структурувати думки, сформулювати ідею, відволіктися від екрана комп’ютера та дати очам відпочити. До того ж, щоденник для бізнесу багатофункціональний. У ньому можна не тільки писати, а й робити замальовки, креслити графіки та схеми.

Навряд чи найближчим часом люди відмовляться від паперових щоденників. Що не кажіть, але планери як і раніше залишаються найважливішим інструментом тайм-менеджменту, без якого важко уявити сучасний спосіб життя. На відміну від електронних пристроїв, у щоденника ніколи не скінчиться заряд і не зависне екран у найважливіший момент. Крім того, випадково видалити інформацію з записної книжки неможливо.

Численні дослідження показали, що записи від руки покращують пам’ять, а тактильні відчуття, які виникають під час цього процесу, стимулюють ділянки мозку, що відповідають за творчість. Такого ефекту при використанні гаджетів не відбувається. Тому якщо ви хочете створити щось креативне та незвичайне, придбайте щоденник Brunnen

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ЩОДЕННИК

  • Записувати плани та бажання. Як відомо, життєві зміни та великі справи починаються саме з планування. Тому зручний щоденник Brunnen обов’язково повинен бути в арсеналі кожного, хто хоче бути успішним. Складання списку справ дає можливість чітко планувати час, не відволікатися на зайві речі та не витрачати енергію даремно.
  • Нічого не забути. Сучасній людині щодня необхідно запам’ятовувати тонну інформації: дні народження, важливі дати, паролі від електронної пошти, акаунтів у соціальних мережах та інше. Зберегти стільки даних в голові — не реально. В такому випадку зручний щоденник — найцінніша знахідка, щоб швидко законспектувати всю інформацію та не тримати її в голові. Регулярний запис важливих та дрібних завдань дозволяє очистити мозок від «зайвої» інформації та не тримати весь день в голові. 
  • Поліпшити письмові навички. Щоб писати грамотно, потрібна практика. Щоденник Brunnen прекрасно для цього підійде
  • Висловити почуття. Щоденний запис емоції та почуттів на папері допоможе краще запам’ятати щасливі моменти, швидше пережити біль або впоратися зі стресом.
  • Знайти натхнення. Трапляється, що нестандартні рішення та креативні ідеї приходять в найнесподіваніші моменти та відразу сформулювати їх дуже складно. У таких випадках кишеньковий щоденник Brunnen — ідеальний варіант, щоб нічого не забути, а потім в спокійній атмосфері зрозуміло описати процес та перетворити його в готове рішення.
  • Підкреслити свій стиль. Щоденник, як і годинник — досить стильний аксесуар, який говорить багато про свого власника. Обирайте елегантні моделі німецької якості від Brunnen в обкладинці Miradur, Torino, Soft. Широка кольорова палітра дозволяє купити щоденник як класичних кольорів, так і ультрамодних відтінків. Червоний, синій, чорний… обирайте свій Brunnen
Також може бути цікаво
Брендований щоденник - найактуальніший подарунок для клієнтів, партнерів або колег. Вони підвищують популярність компанії і зміцнюють її позитивний імідж.
Смартфони, ноутбуки, планшети — гаджети з нами цілий рік 24/7. Ми з ними засинаємо і прокидаємося, плануємо в них зустрічі і шукаємо в інтернеті, як цікаво провести вихідні.
Коли придворні короля Людовика XVII обмінювалися записками, то навіть не підозрювали, що введуть «моду» на блокноти. Для зручності листочки для записів стали збирати під однією обкладинкою.