Досконалість у деталях: нова колекція BRUNNEN 2024

Досконалість у деталях: нова колекція BRUNNEN 2024

Відданість традиціям і втілення найсвіжіших модних тенденцій: ці грані розквітають в нових щоденниках від BRUNNEN. Консервативна німецька якість представлена в оновленому трендовому вбранні, яке максимально розкриває потенціал ділових планувальників. Різноманіття кольорів обкладинок дозволяє обрати ідеальний BRUNNEN для кожного. У кожного щоденника та щотижневика – своя душа та свій стиль.

Легендарні щоденники BRUNNEN давно підкорили Європу та вже 25 років представлені на ринку України. Такі різнобічні і такі незамінні. Кожна з моделей наділена своїм унікальним особистим стилем. BRUNNEN — досконалість в деталях та вірність віковим традиціям якості.

 • Датовані моделі для бездоганно точного планування та недатовані – для вільних творчих натур.
 • Різні формати: від компактних кишенькових до широкоформатних А4.
 • Різноманітні варіанти організації внутрішнього блоку: з детальним плануванням кожного дня на окремій сторінці чи лаконічного планування тижня на розвороті.
 • Приголомшлива феєрія обкладинок: різні текстури та кольори. Статусні ділові моделі та надихаючі креативні оздоблення. 
 • Бездоганне тиснення на будь-який смак: лаконічне сліпе, вишукане срібне та розкішне золоте. Ви можете обрати модель з дизайнерським тисненням BRUNNEN, а також замовити тиснення власного логотипу.
 • Унікальна якість: європейський папір, ідеальне лініювання, ексклюзивне кріплення сторінок. Продукція BRUNNEN призначена для того, щоб дарувати радість щодня. Кожен товар довго зберігає свою первинну красу.

Ви завжди на крок попереду, плануючи справи з BRUNNEN

Класичні моделі

Колекція 2024 року – це:

1. Класичні моделі – для поціновувачів традицій. Щоденники, перевірені часом та досвідом. Ідеальні помічники в плануванні робочих та творчих процесів.

 • Щоденник Стандарт – фундаментальна модель, представлена у найбільшому різноманітті обкладинок.
 •  Датований щотижневик Бюро – допомагає контролювати завдання на весь тиждень та вишукано підкреслює ваш статус.
 • Датований планінг – зручний формат для офісу, який дозволяє планувати день, тиждень або відразу місяць.

2. Європейські моделі – щоденники та щотижневики, які першими дізнаються про плани європейців. Це і багатофункціональні щоденники/щотижневики ЕuroКомпаньйон, і довгостроковий планувальник для впевнених стратегів, розрахований на 10 років.

3. Кишенькові моделі – вірні помічники, які завжди поруч. Завдяки компактному формату, їх зручно брати з собою, де б ви не були.

Що нового в колекції 2024 року?

Нові моделі BRUNNEN 2024

 • Традиційні моделі, які стали невід’ємною частиною офісного життя.
 • Оновлені дизайни: для успішних і креативних.
 • Одноколірний друк внутрішнього блоку: трендовий мінімалізм, який налаштовує на продуктивну працю.
 • Усі моделі – без російської мови.

Відкрийте новий рівень продуктивності з новою колекцією щоденників від BRUNNEN 2024.

Також може бути цікаво

Відчувати себе унікальним та насолоджуватися кожною хвилиною навчання. З коледж-блоками BRUNNEN ти переглянеш свої погляди на студіювання.

Імідж компанії складається з безлічі складових: це і позиціонування на ринку, і ділова репутація, і внутрішня корпоративна культура, і впізнаваний фірмовий стиль.

Один із інструментів зміцнення іміджу у бізнес-середовищі - це брендовані корпоративні подарунки. Нанесення логотипу компанії на різні товари - це спосіб підвищити впізнаваність у професійних колах, збільшити лояльність, виразити цінності компанії.

Сьогодні, вибираючи товар з маркуванням "Made in Germany"ми впевнені, що купуємо якісну річ.