Про BRUNNEN

Історія BRUNNEN

В середині XIX століття в м. Хайльбронн (Німеччина) компанія «Густав Циглер» займалася оптовими поставками паперу і письмового приладдя. У 1873 році в компанію прийшов працювати молодий комерсант Андреас Шнайдер. Незабаром він став помічником Юліуса Байєра, який працював комівояжером і був довіреною особою керівництва.

Восени 1876 року власник компанії Циглер запропонував перспективним колегам придбати його компанію. Молоді люди пропозицію прийняли і підписали договір про передачу прав власності.

Нову компанію назвали «Байєр і Шнайдер» (Baier & Schneider). Вона почала свою діяльність з 1 травня 1877 року в одному з орендованих приміщень на площі перед Миколаївським собором Хайльбронна. Незабаром компанія викупила сусіднє приміщення, де розташували склад і офіс.

Компанія «Байєр і Шнайдер» швидко розвивалася, але постійною проблемою була відсутність постачальника лінованого паперу для письма, який був так потрібен в школах і офісах. Незабаром на промисловій виставці в Штутгарті в 1885 році з'явився ротаційний друкарський верстат для розліновки паперу. Завдяки покупці і запуску двох таких верстатів, комерційна компанія стала виробничим підприємством. Саме в цей час виникло питання про те, що продукція, яка випускається компанією Baier & Schneider і користується популярністю, повинна мати щось, що відрізняє її від інших.

Тому в 1893 році створили перший торговий знак. Це була літера «Н» в правому верхньому кутку, в честь старого святого джерела, який дав назву місту Хайльбронн (Heilbronn = Heil - святий + Bronn (en) - джерело). Під цим знаком продукція ставала все більш відомою. А в 1903 році зареєстрували торгову марку BRUNNEN.

За час свого існування компанія Baier & Schneider подолала багато труднощів: Перша світова війна, яка призвела до втрати важливих регіонів збуту і надійних постачальників; інфляція; смерть керівників; повне руйнування компанії під час Другої світової війни — все це призупинило її розвиток. Але сім'я Шнайдерів не здавалася і з часом компанія Baier & Schneider відновила свою діяльність і знову досягла значних масштабів, випускаючи продукцію зі знаком «Н». В кінці 60-х років наявність цього простого зображення на товарі, говорило про високу якість і статус виробу.

Продукція, яка виробляється під торговою маркою BRUNNEN, стала настільки відомою в Німеччині, що сам логотип BRUNNEN став невід'ємною частиною і синонімом щоденників, шкільного приладдя та інших товарів.

BRUNNEN сьогодні

Сьогодні компанія Baier & Schneider — провідний виробник щоденників, як в Німеччині, так і в Європі під торговою маркою BRUNNEN. Повний асортимент налічує понад 7 000 найменувань. Щороку BRUNNEN випускає більше 20 млн. штук офісного асортименту для планування і організації робочого дня. Модні колекції завжди високої якості і актуального дизайну.

Центр логістики BRUNNEN в місті Хайльбронн забезпечує зберігання до 20 тисяч палет з паперовою продукцією. Щоденники Brunnen відомі, перш за все, завдяки своїй високій якості і оригінальному дизайну.

Дистриб'юторський центр BRUNNEN надає можливість швидко і якісно обслуговувати клієнтів. За 135-річну історію Baier & Schneider змінився логотип компанії, але незмінним залишається якість кожного виробу, виробленого під цією торговою маркою.

На ринку України торгова марка BRUNNEN представлена ​​вже понад 15 років, що свідчить про справжню європейську якість і популярність бренду серед покупців. Мільйони людей використовують щоденники та щотижневики BRUNNEN для планування і організації робочого часу, фіксуючи щоденні завдання, важливі зустрічі і події.

BRUNNEN — це німецька якість, широкий асортимент, популярність торгової марки в усьому світі, широка палітра кольорів і матеріалів обкладинок, різні цінові сегменти, що здатні задовольнити будь-які запити.

Переваги BRUNNEN сьогодні

BRUNNEN — втілення німецької якості, точності і технологій. Щоденники виготовлені в Німеччині на виробництві зі столітньою історією, відповідно до європейських норм екологічного виробництва.

Компанія Baier & Schneider — один з найбільших виробників щоденників в Європі. 20 мільйонів покупців в 70 країнах світу щорічно вибирають щоденники BRUNNEN.

Щоденники BRUNNEN — надійний, стильний і функціональний інструмент планування, який зберігає ідеальний і бездоганний вигляд 365 днів.

Високоякісний європейський папір:
 

 • Папір із Німеччини та Фінляндії;
 • Висока гладкість паперу;
 • Ідеально підходить для всіх типів ручок;
 • Задоволення від використання та письма;
 • Інформаційний блок, адаптований для України;
 • Закладки та відривні кути з датою.

Міцне та надійне кріплення паперового блоку:

 • Ексклюзивна технологія  клейового кріплення;
 • Склеюється кожна сторінка;
 • Гарантована надійність щоденників.

Стильні та якісні обкладинки:
 

 • Матеріали від провідних європейських виробників;
 • Довговічність обкладинок, стійкість до механічних впливів;
 • Бездоганний вид щоденників.

Щоденники BRUNNEN це:
 

 • Щорічне оновлення колекції;
 • Відповідність до європейських тенденцій у розробці форматів і моделей;
 • BRUNNEN – стильні та трендові моделі.