Німецька якість планування в яскравому фантастичному дизайні. Ексклюзивна колекція щоденників Brunnen&Prima Maria

Німецька якість планування

У колекції німецьких щоденників BRUNNEN  в 2018 році з'явилася нова лімітована серія в колаборації з брендом Prima Maria.

Бренд Prima Maria створений  на основі  творчості відомої української художниці Марії Примаченко.  Роботи Марії Примаченко відрізняються самобутнім і неординарним стилем.  Творчість української художниці стала популярною ще в час її життя: персональні виставки проходили у Парижі, Варшаві, Монреалі, Празі, Софії.  Картинами Марії Примаченко захоплювалися Пабло Пікассо, Марк Шагал, Луї Арагон.

Особливе місце в творчості Марії Примаченко належить серії дивних звірів і птиць - картини з незвичайними персонажами, що мешкають в лісах і садах. Її образи залучають безмежністю творчої уяви і запрошують у фантастичний світ мистецтва.

Сьогодні у нас з'явилася можливість стати на крок ближче до творчості видатної художниці, адже її персонажі знайшли своє відображення в бренді Prima Maria.

Яскраві і незвичайні сюжети робіт Prima Maria представлені в новій колекції німецьких щоденників BRUNNEN. У дизайні  використані популярні тварини і рослинні патерни української художниці.

Колекція щоденників Brunnen&Prima Maria включає найпопулярніші моделі:

  • Щоденник датований Стандарт
  • Щоденник кишеньковий датований
  • Щотижневик кишеньковий датований
  • Щоденник недатований Агенда

Оригінальний дизайн обкладинки щоденників Brunnen&Prima Maria  органічно доповнить Ваш імідж неординарної особи, а бездоганна німецька якість кожної моделі дозволить зробити планування  максимально комфортним і ефективним.

Також може бути цікаво
Будь-які життєві зміни та будь-які великі справи починаються з ретельного планування. Адже з планом простіше розрахувати свої сили та прийняти стратегічно важливе рішення. Те ж стосується Вашого професійного та особистого життя — щоб залишатися гнучким, встигати якісно виконувати свою роботу та вчасно відпочивати, вам необхідно навчитися складати план.
Стильний та яскравий Смарт – трендова європейська модель щотижневика.
Ритм сучасного життя дуже стрімкий. Це помітно кожному. Як все встигнути? Як не забути щось важливе? Як завжди перебувати в ритмі? У цьому допоможуть щоденники. Важливі справи, заплановані зустрічі, дні народження друзів і близьких, спонтанні ідеї ... із цим маленьким «помічником» ніщо не забудеться. Цікаво, але в епоху модних гаджетів та електронних девайсів саме паперові щоденники залишаються найбільш популярними. Чому? Все дуже просто. Адже під час письма від руки людина ще раз все обдумує, намагається чітко викласти свої думки і впорядковує їх.