Німецька якість планування в яскравому фантастичному дизайні. Ексклюзивна колекція щоденників Brunnen&Prima Maria

Німецька якість планування

У колекції німецьких щоденників BRUNNEN  в 2018 році з'явилася нова лімітована серія в колаборації з брендом Prima Maria.

Бренд Prima Maria створений  на основі  творчості відомої української художниці Марії Примаченко.  Роботи Марії Примаченко відрізняються самобутнім і неординарним стилем.  Творчість української художниці стала популярною ще в час її життя: персональні виставки проходили у Парижі, Варшаві, Монреалі, Празі, Софії.  Картинами Марії Примаченко захоплювалися Пабло Пікассо, Марк Шагал, Луї Арагон.

Особливе місце в творчості Марії Примаченко належить серії дивних звірів і птиць - картини з незвичайними персонажами, що мешкають в лісах і садах. Її образи залучають безмежністю творчої уяви і запрошують у фантастичний світ мистецтва.

Сьогодні у нас з'явилася можливість стати на крок ближче до творчості видатної художниці, адже її персонажі знайшли своє відображення в бренді Prima Maria.

Яскраві і незвичайні сюжети робіт Prima Maria представлені в новій колекції німецьких щоденників BRUNNEN. У дизайні  використані популярні тварини і рослинні патерни української художниці.

Колекція щоденників Brunnen&Prima Maria включає найпопулярніші моделі:

  • Щоденник датований Стандарт
  • Щоденник кишеньковий датований
  • Щотижневик кишеньковий датований
  • Щоденник недатований Агенда

Оригінальний дизайн обкладинки щоденників Brunnen&Prima Maria  органічно доповнить Ваш імідж неординарної особи, а бездоганна німецька якість кожної моделі дозволить зробити планування  максимально комфортним і ефективним.

Також може бути цікаво
Планувати майбутнє, зберігати спогади, фіксувати ідеї: класичний паперовий щоденник здатний на більше. Як розкрити потенціал паперового планера на максимум? Ділимося корисними порадами.
Коли придворні короля Людовика XVII обмінювалися записками, то навіть не підозрювали, що введуть «моду» на блокноти. Для зручності листочки для записів стали збирати під однією обкладинкою. Змагаючись у витонченості, пажі і фрейліни прикрашали обкладинки — одна красивіше іншої. Так з'явився перший дизайн і фактура на першому блокноті.
Бажаєте ефективно вести записи та нічого не забути? Тоді коледж-блок Brunnen — те, що вам потрібно! Цей зошит на спіралі поєднує функціональність, неперевершену німецьку якість та стильний дизайн. Попри те, що коледж-блоки з'явилися порівняно недавно, вони вже встигли завоювати популярність. Чому? Саме про це мова піде нижче.