ТОП-7 планувальників BRUNNEN на 2022 рік

ТОП-7 планувальників BRUNNEN на 2022 рік

Як складно вибрати один планувальник, коли кожна модель зачаровує по-своєму. Як визначитися з особистим паперовим асистентом, який ідеально підійде саме для вас? Знайомтеся: топові моделі BRUNNEN, серед яких ви знайдете розкішні планувальники для будь-яких цілей! У кожного з них — своя родзинка і своє призначення. Які з них підходять вам найбільш?

ХІТИ BRUNNEN, ЯКІ СТАЛИ КЛАСИКОЮ

Ці моделі — «жива» легенда. Постійні супутники успішних людей, до яких ми звикли як до рідних. Консервативність внутрішнього блоку і щорічне оновлення обкладинок. Так зливаються воєдино традиції і тренди. У цих щоденниках сучасне зустрічається з майбутнім.

Датований щоденник Стандарт

Датований щоденник Стандарт

Маст-хев для кожного офісного співробітника. Універсальний корпоративний подарунок і безцінний особистий помічник. Цей щоденник повинен бути у кожного. І, швидше за все, у Вас вже він вже є. (Та навіть був минулого року). Базовий, незамінний, простий і зрозумілий.

Переваги моделі:

 • Класична розмітка «день на сторінці» і зручна прив'язка до дати.
 • Інфоблок з корисною інформацією.
 • Найпопулярніша корпоративна модель.
 • Величезний вибір дизайнів.

Дизайни обкладинок

У цій моделі — найбільший вибір обкладинок. Їх більше, ніж кольорів у веселці та нот в октаві. Яскраві та спокійні відтінки, гладенькі та рельєфні фактури, строкаті принти та однотонні варіанти. В цій запаморочливій різноманітності знайдеться модель на будь-який смак.

Статусний преміум-щотижневик Бюро

Статусний преміум-щотижневик Бюро

У світі ділових аксесуарів Бюро — не просто синонім коштовності. Він — Золота пектораль, Джоконда та Місячна соната в світі щоденників. Шедевр, який ілюструє значущість і підкреслює статус. Розкішний та надійний, як швейцарський годинник. Кожна сторінка просякнута терпким лоском досконалості. Цей щотижневик надає особливої значущості кожній думці, записаній у ньому.

Переваги моделі:

 • Преміальна якість: статусні обкладинки та бездоганні сторінки.
 • Огляд тижня на розвороті — для наочного контролю завдань.
 • Бездоганно гладенький щільний папір — підходить для письма кульковою, гелевою та перовою ручкою.
 • Ідеальний подарунок керівникові, топ-менеджерові та тому, хто мріє ним стати.

Дизайни обкладинок

Благородні кольори, вишукані фактури. Якщо розкіш — то тільки така.

Розумний щотижневик-блокнот «2-в-1»: BRUNNEN Smart

BRUNNEN Smart

Настільний раціоналіст, якому до снаги будь-яка задача. Спланувати? Зафіксувати? Надати своє паперове «плече» для довгих особистих монологів або заховати кумедний шарж із зворотного боку обкладинки? Смарт — розумний та багатогранний. Складається із чіткого розлініяного щотижневика, який все розкладе по поличках. Та з душевного блокнота в клітинку, в якому можна бути вільним художником і записувати будь-що — від літніх мемуарів до рецептів бананових панкейків.

Переваги моделі:

 • Щотижневик і блокнот разом.
 • Лаконічний продуманий дизайн.
 • Розкішний кремовий папір.

Дизайни обкладинок

Витонченість мінімалізму та експресія кольору. Всі моделі — стильні, стримані, однотонні.

Недатований щоденник Агенда — свобода без прив'язки до дати

Недатований щоденник Агенда

Для господарів життя, які самі вирішують скільки сторінок присвячувати одному дню. Кожна доба складається з 24 годин: дні розділені на ідеально рівні частини, ніби шматочки великого святкового пирога. Ані на грам більше, ані хвилиною менше. Все відміряно ніби під лінієчку. Але якщо дні вимірювати не в годинах, а в подіях, то один може вилитися в крихітний абзац, а для іншого буде мало цілої книги. У Агенди немає дат: ви самі їх розставляєте так, як вважаєте за потрібне.

Переваги моделі:

 • Починайте планувати з будь-якого дня.
 • Виражайте свій настрій за допомогою унікальних обкладинок.
 • Почувайтеся вільним художником без прив'язки до чисел.
 • Можна дарувати в будь-який час року.

Дизайни обкладинок

Тверді та гнучкі, строкаті та пастельні, гладенькі та шорсткі. Неосяжний вибір на будь-який смак.

Кишеньковий щоденник завжди поруч

Той випадок, коли мініатюрний формат приносить велетенську користь. Опинитися в потрібному місці в потрібний час. Бути поруч, поки важлива думка ще не забулася. Супроводжувати в дорозі, на роботі, на навчанні, в подорожі, під час шопінгу. Міні-щоденник — компактний, легкий та надійний. Щотижневик та щоденник в кишеньковому форматі — вірні помічники, які потрібні кожному.

Переваги моделі:

 • Завжди під рукою, поміщається навіть в поясний сумці чи кишені.
 • Ідеальний дорожній варіант — займає мінімум місця в ручній поклажі.
 • Доповнює основний щоденник — підходить для коротких нотаток і найважливіших записів.

Дизайни обкладинок

Вражаюче розмаїття квітів і фактур. І що важливо — можна зібрати стильний комплект в тандемі з повноформатною версією.

Європейський бестселер Euro Компаньйон

Європейський бестселер Euro Компаньйон

Датований щоденник/щотижневик в популярному європейському форматі. Неймовірно стильний та стриманий. Він допомагає фокусуватися на найголовнішому, тримати руку на пульсі подій та насолоджуватися преміальною якістю. Розкіш гладенького кремового паперу підкреслена витриманою в строгому стилі обкладинкою.

Переваги моделі:

 • Продуманий лаконічний внутрішній блок.
 • Бездоганна якість.
 • Стримане оформлення — ідеальне для ділового стилю.

Дизайни обкладинок

Інтригуючий total black вирізняється універсальністю та бездоганною чарівністю класики. Соковиті неонові відтінки додають щіпку яскравості щоденній рутині.

Датований планінг — коли важливе завжди перед очима

Датований планінг

Планінг помітно відрізняється від інших ділових щоденників. У нього все ті ж педантичні звички, але зовсім інший характер. Він обирає статику та сталість. Його улюблене місце — ваш робочий стіл. Саме там він почувається в своїй тарілці. Немов ваш особистий секретар, планінг знає про всі ваші зустрічі та не випускає з уваги прийдешні події.

Переваги моделі:

 • Огляд тижня завжди перед очима прямо на робочому місці.
 • Зручний формат для планування завдань і грамотного розподілу часу.
 • Статусний подарунок, який актуальний завжди.

Дизайни обкладинок

Світлі та темні, яскраві та спокійні: який колір ви б не вибрали, він ідеально впишеться в офісне життя.

Особистий планувальник — це не просто офісний аксесуар. Ми ділимося з ним думками, найпотаємнішими планами і довіряємо йому мрії. Він крокує з нами по життю мінімум рік. За цей час ви звикнете до нього, як до рідного. Будете знати кожну його сторінку, а він — кожну вашу ідею. Щоденник — ваше обличчя і ваша опора. Він підстрахує там, де можна щось забути і випустити з уваги. Транслюватиме оточуючим ваш статус та світосприйняття.

За допомогою обкладинки планувальника можна спілкуватися з колегами. Яскраві кольори і креативні дизайни розкажуть про те, що ви — творча особистість; строгий дизайн — показник серйозності та непохитності.

Вибирайте щоденники BRUNNEN, прислухаючись до свого серця та розуму. Їхня якість порадує надійністю, а дизайн — підніме настрій. Ми щиро віримо, що наші планувальники приносять удачу і заряджають енергією для особистісного зростання.

Також може бути цікаво
Коли придворні короля Людовика XVII обмінювалися записками, то навіть не підозрювали, що введуть «моду» на блокноти. Для зручності листочки для записів стали збирати під однією обкладинкою.
Чи можна знайти ідеальний планер-щоденник 2022 для яскравої творчої особистості? З BRUNNEN можливо усе. Цього року в українській колекції дебютує унікальна європейська модель у революційному форматі планера. 
Як направити життя в бажане русло? З чого почати рух до своїх цілей? Якщо ви ще в пошуку відповідей, проаналізуйте досвід інших людей.