Коледж-блоки BRUNNEN – продуктивне навчання у європейському стилі

Коледж-блоки BRUNNEN

Відчувати себе унікальним та насолоджуватися кожною хвилиною навчання. З коледж-блоками BRUNNEN ти переглянеш свої погляди на студіювання.

Це унікальний інструмент для школярів, студентів та слухачів курсів, який пропонує по-новому поглянути на організацію навчального процесу. Він дозволяє отримати повну владу над своїми нотатками. Керувати записами. Оволодівати знаннями. Отримувати задоволення від кожної лекції.

Що таке коледж-блок?

Коледж-блок BRUNNEN – це сучасний західний формат, який поєднує у собі функції зошита, блокнота, альбому та ін.

Він являє собою загальну записну книгу на спіралі з мікроперфорацією аркушів та наявністю спеціальних отворів. 

Ним можна користуватися як звичайним блокнотом чи конспектом лекцій. Але також можна отримати максимум користі від динамічного користування цим мультифункціональним предметом.

Як користуватися коледж-блоком? 

Для чого перфорація сторінок? Завдяки перфорованій лінії по лівому краю, аркуш легко та охайно вилучається, не пошкоджуючи цілісність палітурки. Тепер його можна вставити у відповідну папку з файлами чи скорозшивач (для цього також передбачені отвори).

Таким чином, можна брати один коледж-блок на увесь навчальний день. А потім гарно розставити лекції по відповідних папках. Плюси такого підходу важко переоцінити. По-перше, це полегшує вагу вмісту рюкзака, адже один коледж-блок легший, аніж декілька важких конспектів. По-друге, навіть якщо ви пропустили важливу лекцію, ви зможете згодом легко вставити її в папку на відповідне місце, не порушуючи порядок тем. Такі аркуші можна міняти місцями, вилучати та додавати. Це дуже зручно для систематизації та впорядкування інформації, а також допомагає бути максимально продуктивним.