BRUNNEN сьогодні

Зображення
brunnen-today-1

Сьогодні компанія Baier&Schneider являться одним із провідних виробників щоденників як у Німеччині, так і в Європі. Щоденники виготовляються під торговою маркою BRUNNEN. Повний асортимент виробів під цією торговою маркою нараховує більше 7 000 найменувань (кожен рік випускається більше 20 млн. штук).

Зображення
brunnen-today-2

Центр логістики BRUNNEN в місті Хайльброн (Німеччина) забеспечує зберігання до 20 тисяч палет з різноманітною паперовою продукцією. Щоденники Brunnen відомі, перш за все, завдяки своїй високій якості й оригінальному дизайну.

Дистриб’юторський центр BRUNNEN надає можливість швидко й якісно обслуговувати клієнтів. Впродовж  135-річної історії компанії Baier&Schneider  змінився логотип компанії, але незмінною залишається висока якість кожного виробу, виготовленого під цією торговою маркою.

На ринку України торгова марка BRUNNEN представлена вже більше 15 років, що свідчить про справжню європейську яківсть і популярність бренду серед покупців. Мільйони людей щоденно використовують щоденники та щотижневики BRUNNEN для планування та організації робочого часу, фіксуючи щоденні задачі, важливі зустрічі та події.

BRUNNEN – це стабільність німецької якості, широкий асортимент, популярність торгової марки у всьому світі, широка палітра кольорів і материалів обкладинок, різні цінові сегменти, здатні задовольнити запити будь-якого споживача.