Історія BRUNNEN

Зображення
brunnen-history-1

У середині XIX століття в одному із міст Німеччини – Хайльброн існувала компанія «Ґустав Циґлер». Вона займалася ґуртовою торгівлею папером і письмовим приладдям. У 1873 році в цю компанію прийшов працювати молодий комерсант Андреас Шнайдер. Незабаром він став помічником Юліуса Байера, котрий працював комівояжером у компанії та був довіренною особою керівництва.

Зображення
brunnen-history-2

Восени 1876 року власник компанії Циґлер запропонував цим двом перспективним колегам придбати його компанію за допомогою договору правонаступництва. Після тривалих роздумів пропозицію було прийнято, і 31 березня 1877 року був підписаний договір про передачу прав власності.

Нову компанію почали називати «Байер і Шнайдер» (Baier&Schneider). Вона почала свою діяльність з 1 травня 1877 року в одному із арендованих приміщень на площі перед Миколаївським собором Хайльброна. Незабаром компанія викупила не тільки це, але й сусіднє приміщення, де розташувалися склад і офіс компанії.

Діяльність компанії «Байер і Шнайдер» розвивалася доволі швидко, але постійною проблемою була відсутність постачальника лінованого паперу для письма, який був необхідний для офисів і шкіл. Незабаром проблема була вирішена: на одній із промслових виставок у Штутгарті в 1885 році вперше був представлений ротаційний друкарський станок для розлінування паперу. Завдяки купівлі та запуску двох таких станків, комерційна компанія стала виробничим підприємством. У 1894 році підприємство переїхало в нову будівлю на вулиці Вольгаузштрасе – все виробництво тепер було зосереджено в одному місці. Саме в цей час виникло питання щодо того, що продукція, яка випускається компанією Baier&Schneider і користується великою популярністю, повинна мати щось відмінне від інших.

Тому в 1893 році був створений перший торговий знак. Це було зображення джерела з літерою Н у правому верхньому куті, на честь старого святого джерела, який дав назву місту Хайльброн (Heilbronn = Heil – святий + Bronn(en) – джерело). Буква Н, яка описує знак, є абревіатурою назви міста Хайльброн. Під цим знаком, який змінився з моменту своєї першої появи, продукція ставала все більш відомою та здобула попит, що збільшувався. А в 1903 році було зареєстровано торгову марку BRUNNEN.

За час свого існування компанія Baier&Schneider змогла подолати багато труднощів: Перша світова війна, яка призвела до втрати важливих регіонів сбуту та зникнення надійних постачальників; інфляція; смерть керівників; повне руйнування компанії під час Другої світової війни – все це призупинило її розвиток. Але сім’я Шнайдер не здавалася і з часом, передаючи керівництво від покоління до покоління, компанія Baier&Schneider відновила свою діяльність і знову досягла значних масштабів, випускаючи продукцію зі знаком джерела Н. У кінці 60-х років наявність цього простого зображення на товарі, який вже став відомим брендом, говорила про високу якість і статус виробу.

Продукція, яка виробляється під торговою маркою BRUNNEN стала настільки відомою в Німеччині, що сам логотип BRUNNEN став невід’ємною частиною, «синонимім» щоденників, шкільного приладдя й інших товарів, що випускає компанія Baier&Schneider.

Сьогодні компанія Baier&Schneider являється одним із провідних виробників щоденників не тільки в Німеччині, але й у всій Європі. Повний асортимент продукції, яка виробляється під торговою маркою BRUNNEN, нараховує більш, ніж 7000 найменувань. Продукція задовольняє будь-які вимоги споживачів: стильний офісний асортимент для планування й организації робочого дня, модні колекції виробів високої якості, завжди актуальний дизайн, унікальний асортимент і різноманітний модельний ряд виробів для планування.