Планінг датований 2021 BRUNNEN Torino, червоний

Артикул:
73-776 38 201

Настільний датований планінг 2021 Torino — незамінний інструмент успішної людини. Вишукане і стримане оформлення обкладинки в класичному стилі бездоганно обрамляє внутрішній функціональний блок. Європейськи білий папір щільністю 80 г/м2 має гладеньку текстуру, на ній легко і приємно писати будь-якими чорнилом. На кожний тиждень передбачений окремий розворот. На одній сторінці — датована розмітка по днях з понеділка по суботу, на інший — поле для заміток з календарем і колонка для планування справ неділі.

328.28 грн
Планінг датований 2021 BRUNNEN Torino, червоний
Планінг датований 2021 BRUNNEN Torino, червоний
Планінг датований 2021 BRUNNEN Torino, червоний
Опис

Настільний датований планінг 2021 Torino — незамінний інструмент успішної людини. Вишукане і стримане оформлення обкладинки в класичному стилі бездоганно обрамляє внутрішній функціональний блок. Європейськи білий папір щільністю 80 г/м2 має гладеньку текстуру, на ній легко і приємно писати будь-якими чорнилом. На кожний тиждень передбачений окремий розворот. На одній сторінці — датована розмітка по днях з понеділка по суботу, на інший — поле для заміток з календарем і колонка для планування справ неділі. Для зручності планування і контролю завдань: весь тиждень в полі зору, дні візуально підсвічені контрастним затіненням.

Обкладинка Torino — якісна, м'яка і тактильно приємна, в пристрасному червоному кольорі. Родзинка — лаконічне сліпе тиснення "2021".

  • Три мови: українська, російська, англійська.
  • Організатор часу з 07:00 до 20:00.
  • Високоякісний друк в сірому кольорі.
  • Сторінки загального планування на рік.
  • Білий європейський папір 80 г/м2.
  • Вишукана обкладинка.
Характеристики моделі
Колекції
Записні книги, планінги, планери
Модель
Планінг
Тип
Датовані
Вид
Планінг
Обкладинка
Torino
Розмір, см
32.6x10.2
Колір
червоний
Колір внутрішнього блоку
білий
Інформаційний блок
  1. Сторінка для персональних даних
  2. Календарі на 2021-2022 гг.
Рекомендуемые товары