Made in Germany  – легендарна німецька якість!

Made in Germany – легендарна німецька якість!

Made in Germany – легендарна німецька якість!

Posted by admin | 27.10.2016

Made in Germany — маркування продукції, що виготовлена в Німечинні.
Сьогодні, вибираючи товар з маркуванням “Made in Germany”ми впевнені, що купуємо якісну річ.
Перше у світі обов’язкове маркування продукції, виробленної в тій чи іншій країні або державі, було введено в 1887 році.
Вкінці  XIX століття в провідних європейських країнах відбулася індустріалізація. Намагаючись захистити свій ринок, а також своїх виробників від імпортних товарів, британський уряд ввів обов’язкове маркування для товарів з Німеччини. Таким чином, споживачі мали отримати можливість відрізняти імпортні (німецькі) товари, а також бойкотувати продукцію потенційного супротивника.
Проте маркування «Made in Germany» фактично перетворилося в знак еталонної якості, а її використання призвело до протилежного ефекту.
На сьогодні маркування «Made in Germany» є синонімом високих стандартів і сучасних технологій.
Використання маркування жорстко контролюється. Товар має право носити знак “Made in Germany”, якщо більша частина технологічних процесів здійснюється в Німеччині.
Продукція  BRUNNEN від дня заснування випускається виключно на території Німеччини.
Щоденники мають маркування “Made in Germany”, що є гарантією легендарного німецького якості і високих європейських стандартів.

madeingermany

Связанные блоги

Posted by romanenko | 28 Листопада 2017
У колекції німецьких щоденників BRUNNEN  в 2018 році з’явилася нова лімітована серія в колаборації з брендом Prima Maria. Бренд Prima Maria створений  на основі  творчості відомої української художниці Марії Примаченко. ...
Posted by romanenko | 22 Серпня 2017
Ритм сучасного життя дуже стрімкий. Це помітно кожному. Як все встигнути? Як не забути щось важливе? Як завжди перебувати в ритмі? У цьому допоможуть щоденники. Важливі справи, заплановані зустрічі, дні...
Posted by romanenko | 14 Серпня 2017
Кажуть, коли у Ейнштейна запитали, чи є у нього щоденник, щоб записувати геніальні думки, він відповів, що такі думки приходять в голову так рідко, що їх неважко запам’ятати. Що ж,...