Яскраві, стильні та зручні коледж-блоки Brunnen

коледж-блоки Brunnen

Бажаєте ефективно вести записи та нічого не забути? Тоді коледж-блок Brunnen — те, що вам потрібно! Цей зошит на спіралі поєднує функціональність, неперевершену німецьку якість та стильний дизайн. Попри те, що коледж-блоки з'явилися порівняно недавно, вони вже встигли завоювати популярність. Чому? Саме про це мова піде нижче.

У чому особливість:

Коледж-блок Brunnen — це не звичайний блокнот на спіралі. У ньому продумана кожна дрібниця з німецькою точністю. Його головними особливостями виступають:

  • Відмінна якість — 100% made in Germany.
  • Білосніжний папір класу Premium щільністю та 90 г/м², який ідеально підходить для всіх типів ручок.
  • Розворот з розкриттям на 360 градусів, завдяки надійній пружині.
  • Тверда картонна підкладка, яка дозволяє красиво писати в будь-якому положені.
  • Лініювання на будь-який смак: клітина, лінійка, точка, мікс — є з чого обрати.
  • Мікроперфорація для акуратного відриву аркушів без шкоди для палітурки та записів.
  • Європерфорація по лівому краю для кріплення аркушів в стандартну папку.
  • Зручний формат А4 (21,9х29,5 см), який чудово підходить для конспектування, планування, нарад, тренінгів, ведення статистики та інших цілей.
  • Для кого:

Коледж-блоки Brunnen можна використовувати як щоденника, зошит для навчання або для роботи ... А це означає, що немає ніяких обмежень за віком, статтю, професією та хобі. Він прекрасно підійде для учнів старших класів, студентів, офісних співробітників та керівників. Крім того, стане відмінним подарунком!

Різноманітність стилів зробить вибір легше. В нашій колекції представлені моделі з лаконічним дизайном, а також блокноти А4 з яскравим та сміливим оформленням. Обкладинки прикрашені оксамитовими вставками, що імітують тварин або джинсову тканину, креативними написами, картинками та чорно-білими антистрес візерунками, які за бажанням можна розфарбувати. Варіантів багато!

Виберіть собі коледж-блок Brunnen за стилем, кольором та смаком — і будні стануть яскравіше!

Також може бути цікаво
Сьогодні багато відомих діячів, які активно використовували цифрові інструменти для планування, все частіше купують щоденники та повертаються до системи паперових записів. Чому відбувається так? Brunnen знає відповідь.
У колекції німецьких щоденників BRUNNEN  в 2018 році з'явилася нова лімітована серія в колаборації з брендом Prima Maria. Бренд Prima Maria створений  на основі  творчості відомої української художниці Марії Примаченко.  Роботи Марії Примаченко відрізняються самобутнім і неординарним стилем.  Творчість української художниці стала популярною ще в час її життя: персональні виставки проходили у Парижі, Варшаві, Монреалі, Празі, Софії.  Картинами Марії Примаченко захоплювалися Пабло Пікассо, Марк Шагал, Луї Арагон.
Як направити життя в бажане русло? З чого почати рух до своїх цілей? Якщо ви ще в пошуку відповідей, проаналізуйте досвід інших людей. Згадайте ваших знайомих або відомих особистостей, у яких виходить досягати масштабних цілей. Як при великій кількості щоденних завдань вони не тільки примудряються все встигати, але й постійно розвивають себе та радіють кожному дню? Якщо придивитися уважно, то переконаєтеся, що у фундаменті такої продуктивності - самодисципліна. Ведення щоденника - один із інструментів самодисципліни, який при правильному підході допомагає досягти відчутних позитивних змін у житті.