Яскраві, стильні та зручні коледж-блоки Brunnen

коледж-блоки Brunnen

Бажаєте ефективно вести записи та нічого не забути? Тоді коледж-блок Brunnen — те, що вам потрібно! Цей зошит на спіралі поєднує функціональність, неперевершену німецьку якість та стильний дизайн. Попри те, що коледж-блоки з'явилися порівняно недавно, вони вже встигли завоювати популярність. Чому? Саме про це мова піде нижче.

У чому особливість:

Коледж-блок Brunnen — це не звичайний блокнот на спіралі. У ньому продумана кожна дрібниця з німецькою точністю. Його головними особливостями виступають:

  • Відмінна якість — 100% made in Germany.
  • Білосніжний папір класу Premium щільністю та 90 г/м², який ідеально підходить для всіх типів ручок.
  • Розворот з розкриттям на 360 градусів, завдяки надійній пружині.
  • Тверда картонна підкладка, яка дозволяє красиво писати в будь-якому положені.
  • Лініювання на будь-який смак: клітина, лінійка, точка, мікс — є з чого обрати.
  • Мікроперфорація для акуратного відриву аркушів без шкоди для палітурки та записів.
  • Європерфорація по лівому краю для кріплення аркушів в стандартну папку.
  • Зручний формат А4 (21,9х29,5 см), який чудово підходить для конспектування, планування, нарад, тренінгів, ведення статистики та інших цілей.
  • Для кого:

Коледж-блоки Brunnen можна використовувати як щоденника, зошит для навчання або для роботи ... А це означає, що немає ніяких обмежень за віком, статтю, професією та хобі. Він прекрасно підійде для учнів старших класів, студентів, офісних співробітників та керівників. Крім того, стане відмінним подарунком!

Різноманітність стилів зробить вибір легше. В нашій колекції представлені моделі з лаконічним дизайном, а також блокноти А4 з яскравим та сміливим оформленням. Обкладинки прикрашені оксамитовими вставками, що імітують тварин або джинсову тканину, креативними написами, картинками та чорно-білими антистрес візерунками, які за бажанням можна розфарбувати. Варіантів багато!

Виберіть собі коледж-блок Brunnen за стилем, кольором та смаком — і будні стануть яскравіше!

Також може бути цікаво
Стильний та яскравий Смарт – трендова європейська модель щотижневика.
Новий рік наближається – здається, навіть повітря наповнене новими намірами, цілями та мріями. Щоб використати цей дивовижний час із користю, почніть ще в грудні підводити підсумки і закидати зерна майбутніх звершень. Для річного планування вже знадобиться новий щоденник. Пошук ідеального паперового помічника – момент приємний і відповідальний. Що потрібно врахувати, щоб із задоволенням у ньому планувати всі 365 днів майбутнього року, - розглянемо нижче.
Кажуть, коли у Ейнштейна запитали, чи є у нього щоденник, щоб записувати геніальні думки, він відповів, що такі думки приходять в голову так рідко, що їх неважко запам'ятати.