Новинки BRUNNEN 2022: вражаючі моделі щоденників, які вас здивують

Датований щоденник BRUNNEN 10 років

Вірність віковим традиціям і відтворення найгарячіших трендів: ці якості гармонійно переплітаються в нових щоденниках BRUNNEN. Така ж неповторна якість, але в інноваційному форматі.

Ці моделі вже встигли стати зірками в Європі і цього року тріумфально дебютують в Україні. Такі різні і такі незамінні. У кожної — свій власний неповторний характер.

Датований планер BRUNNEN — натхнення для найсміливіших планів

Датований планер BRUNNEN

Барвистий планувальник допоможе впорядкувати робочий час і розпланувати дозвілля. Він настільки милий, що його не захочеться випускати з рук. Креативний блокнот планер 2022 стане вашим джерелом натхнення, найкращим «другом і напарником» в постановці сміливих цілей. Ви отримаєте море задоволення від побудови грандіозних стратегій і складання списків звичних буденних справ. А також — зафіксуєте приємні спогади про подорожі та прочитані книги. Сюди можна вклеювати фотографії, квитки зі знакових заходів і тематичні стікери.

Переваги моделі

 • Креативний дизайн — яскрава обкладинка, яка щодня підніматиме настрій та ефектно прикрашатиме робочий стіл або книжкову полицю.
 • Кольорові сторінки — високоякісний повнокольоровий друк.
 • Можна відкривати на 360° завдяки кріпленню на великій пружині.
 • Підходить для роботи та дозвілля — усі важливі ідеї в одному планері.
 • Ідеально підходить в якості особистого подарунка творчим дівчатам.

Дизайни обкладинок

4 оригінальні дизайни: ефектний голографічний напис на чарівному цукерково-рожевому тлі; в небесно-блакитних тонах з мотивуючим золотим написом; дві моделі з ексклюзивними дизайнами від Nikki Chu.

Датований щоденник BRUNNEN 10 років — вірний помічник, який стане з вами одним цілим.

Він створений для тих, хто цінує вірність та постійність. Коли все, що дороге серцю, зберігається в одній дорогоцінній скрині. Датований щоденник на 10 років сховає всі важливі нотатки під однією обкладинкою і збереже їх на довгі роки. Ви зможете розпланувати новий рік, спираючись на досвід минулого. Аналізувати довгострокові стратегії, завжди маючи на руках потрібні записи. Цей щоденник заощадить місце на полиці і забезпечить повний порядок у записах.

Переваги моделі

 • Стане вашим відданим помічником на довгі роки — цілих 10 років умістяться під однією обкладинкою.
 • Ідеальний подарунок і для зайнятих ділових особистостей, і для творчих мрійників.
 • Щільний білий папір 90 г/м2 — якісний, гладенький та не просвічує.
 • Високоякісна обкладинка з тисненням кольоровою фольгою.
 • Загальний річний огляд з 2022 до 2031 рр. — все як на долоні.
 • 416 сторінок з гладенькою однорідною фактурою.

Дизайн обкладинки — гармонія кольору та лаконічна розкіш оформлення. Бездоганне поєднання шрифтів та вишукане тиснення.

Датований щоденник BRUNNEN 2022 Euro А4

Датований щоденник BRUNNEN 2022 Euro А4

Максимум простору для планування і стриманий стиль. У ньому помістяться всі важливі записи: від робочого розкладу зустрічей до креативних особистих інсайтів. Кожному окремому дню присвячена ціла сторінка: ви розумно розпоряджатиметеся кожною годиною і отримає максимум користі від кожної миті.

Переваги моделі

 • Широкий формат — знайдеться місце для усього.
 • Європейська якість і стриманий дизайн.
 • Зручний організатор часу від 07 до 21 годин.
 • Щільний білий папір ідеально вбирає чорнила та має приємну текстуру.

Дизайни обкладинок — строгі та мінімалістичні. У двох спокійних кольорах: сірому і темно-синьому.

Знайомство з новими щоденниками — вражаюча подія для всіх, хто цінує справжні паперові планувальники. Але найкраще знайомство — це особиста зустріч. Доторкнутися до якісного паперу, вдихнути неповторний аромат виробу, розглянути кожну деталь обкладинки. Тільки так ви зможете по-справжньому насолодитися приємною компанією нового друга — планувальника BRUNNEN.

Також може бути цікаво
Сьогодні багато відомих діячів, які активно використовували цифрові інструменти для планування, все частіше купують щоденники та повертаються до системи паперових записів.
Коли придворні короля Людовика XVII обмінювалися записками, то навіть не підозрювали, що введуть «моду» на блокноти. Для зручності листочки для записів стали збирати під однією обкладинкою.
Сьогодні, вибираючи товар з маркуванням "Made in Germany"ми впевнені, що купуємо якісну річ.