Made in Germany - легендарна німецька якість!

Made in Germany  - легендарна німецька якість!

Сьогодні, вибираючи товар з маркуванням "Made in Germany"ми впевнені, що купуємо якісну річ.

Перше у світі обов'язкове маркування продукції, виробленної в тій чи іншій країні або державі, було введено в 1887 році.

Вкінці  XIX століття в провідних європейських країнах відбулася індустріалізація. Намагаючись захистити свій ринок, а також своїх виробників від імпортних товарів, британський уряд ввів обов'язкове маркування для товарів з Німеччини. Таким чином, споживачі мали отримати можливість відрізняти імпортні (німецькі) товари, а також бойкотувати продукцію потенційного супротивника.

Проте маркування «Made in Germany» фактично перетворилося в знак еталонної якості, а її використання призвело до протилежного ефекту.

На сьогодні маркування «Made in Germany» є синонімом високих стандартів і сучасних технологій.

Використання маркування жорстко контролюється. Товар має право носити знак "Made in Germany", якщо більша частина технологічних процесів здійснюється в Німеччині.

Продукція  BRUNNEN від дня заснування випускається виключно на території Німеччини.

Щоденники мають маркування "Made in Germany", що є гарантією легендарного німецького якості і високих європейських стандартів.

Зображення
madeinGermany
Також може бути цікаво
Будь-які життєві зміни та будь-які великі справи починаються з ретельного планування. Адже з планом простіше розрахувати свої сили та прийняти стратегічно важливе рішення. Те ж стосується Вашого професійного та особистого життя — щоб залишатися гнучким, встигати якісно виконувати свою роботу та вчасно відпочивати, вам необхідно навчитися складати план.
Бажаєте ефективно вести записи та нічого не забути? Тоді коледж-блок Brunnen — те, що вам потрібно! Цей зошит на спіралі поєднує функціональність, неперевершену німецьку якість та стильний дизайн. Попри те, що коледж-блоки з'явилися порівняно недавно, вони вже встигли завоювати популярність. Чому? Саме про це мова піде нижче.
Щасливим бути просто – саме про це бренд GAPCHINSKA. Життєрадісна і світла, населена кумедними і зворушливими малюками, які демонструють як можна радіти життю, кохати і піклуватися.