Made in Germany - легендарна німецька якість!

Made in Germany  - легендарна німецька якість!

Сьогодні, вибираючи товар з маркуванням "Made in Germany"ми впевнені, що купуємо якісну річ.

Перше у світі обов'язкове маркування продукції, виробленної в тій чи іншій країні або державі, було введено в 1887 році.

Вкінці  XIX століття в провідних європейських країнах відбулася індустріалізація. Намагаючись захистити свій ринок, а також своїх виробників від імпортних товарів, британський уряд ввів обов'язкове маркування для товарів з Німеччини. Таким чином, споживачі мали отримати можливість відрізняти імпортні (німецькі) товари, а також бойкотувати продукцію потенційного супротивника.

Проте маркування «Made in Germany» фактично перетворилося в знак еталонної якості, а її використання призвело до протилежного ефекту.

На сьогодні маркування «Made in Germany» є синонімом високих стандартів і сучасних технологій.

Використання маркування жорстко контролюється. Товар має право носити знак "Made in Germany", якщо більша частина технологічних процесів здійснюється в Німеччині.

Продукція  BRUNNEN від дня заснування випускається виключно на території Німеччини.

Щоденники мають маркування "Made in Germany", що є гарантією легендарного німецького якості і високих європейських стандартів.

Зображення
madeinGermany
Також може бути цікаво
Сьогодні багато відомих діячів, які активно використовували цифрові інструменти для планування, все частіше купують щоденники та повертаються до системи паперових записів. Чому відбувається так? Brunnen знає відповідь.
Брендований щоденник - найактуальніший подарунок для клієнтів, партнерів або колег. Вони підвищують популярність компанії і зміцнюють її позитивний імідж.
Стильний та яскравий Смарт – трендова європейська модель щотижневика.