Переваги BRUNNEN сьогодні

Зображення
brunnen-today-1

Сьогодні компанія Baier&Schneider являться одним із провідних виробників щоденників як у Німеччині, так і в Європі. Щоденники виготовляються під торговою маркою BRUNNEN. Повний асортимент виробів під цією торговою маркою нараховує більше 7 000 найменувань (кожен рік випускається більше 20 млн. штук).

Зображення
brunnen-today-2

Центр логістики BRUNNEN в місті Хайльброн (Німеччина) забеспечує зберігання до 20 тисяч палет з різноманітною паперовою продукцією. Щоденники Brunnen відомі, перш за все, завдяки своїй високій якості й оригінальному дизайну.

Дистриб’юторський центр BRUNNEN надає можливість швидко й якісно обслуговувати клієнтів. Впродовж  135-річної історії компанії Baier&Schneider  змінився логотип компанії, але незмінною залишається висока якість кожного виробу, виготовленого під цією торговою маркою.

На ринку України торгова марка BRUNNEN представлена вже більше 15 років, що свідчить про справжню європейську яківсть і популярність бренду серед покупців. Мільйони людей щоденно використовують щоденники та щотижневики BRUNNEN для планування та організації робочого часу, фіксуючи щоденні задачі, важливі зустрічі та події.

BRUNNEN – це стабільність німецької якості, широкий асортимент, популярність торгової марки у всьому світі, широка палітра кольорів і материалів обкладинок, різні цінові сегменти, здатні задовольнити запити будь-якого споживача.

Переваги BRUNNEN сьогодні

Зображення
переваги brunnen

BRUNNEN — бездоганна німецька якість та точність в стильному дизайні. Функціональні щоденники виготовляються в Німеччині. Вони підкреслюють високий статус власника, допомагають ефективно планувати час та зберігають бездоганний вигляд 365 днів на рік. Тут кожна деталь продумана до дрібниць.

Компанія Baier & Schneider успішно працює на ринку понад 140 років. Один з лідерів виробництва щоденників в Європі. Щороку по всьому світу продається більше 20 мільйонів екземплярів.

Високоякісний європейський папір:
 

 • Папір із Німеччини та Фінляндії;
 • Висока гладкість паперу;
 • Ідеально підходить для всіх типів ручок;
 • Задоволення від використання та письма;
 • Інформаційний блок, адаптований для України;
 • Закладки та відривні кути з датою.

Міцне та надійне кріплення паперового блоку:

 • Ексклюзивна технологія  клейового кріплення;
 • Склеюється кожна сторінка;
 • Гарантована надійність щоденників.

Стильні та якісні обкладинки:
 

 • Матеріали від провідних європейських виробників;
 • Довговічність обкладинок, стійкість до механічних впливів;
 • Бездоганний вид щоденників.

Щоденники BRUNNEN це:
 

 • Щорічне оновлення колекції;
 • Відповідність до європейських тенденцій у розробці форматів і моделей;
 • BRUNNEN – стильні та трендові моделі.

Історія BRUNNEN

Зображення
brunnen-history-1

У середині XIX століття в одному із міст Німеччини – Хайльброн існувала компанія «Ґустав Циґлер». Вона займалася ґуртовою торгівлею папером і письмовим приладдям. У 1873 році в цю компанію прийшов працювати молодий комерсант Андреас Шнайдер. Незабаром він став помічником Юліуса Байера, котрий працював комівояжером у компанії та був довіренною особою керівництва.

Зображення
brunnen-history-2

Восени 1876 року власник компанії Циґлер запропонував цим двом перспективним колегам придбати його компанію за допомогою договору правонаступництва. Після тривалих роздумів пропозицію було прийнято, і 31 березня 1877 року був підписаний договір про передачу прав власності.

Нову компанію почали називати «Байер і Шнайдер» (Baier&Schneider). Вона почала свою діяльність з 1 травня 1877 року в одному із арендованих приміщень на площі перед Миколаївським собором Хайльброна. Незабаром компанія викупила не тільки це, але й сусіднє приміщення, де розташувалися склад і офіс компанії.

Діяльність компанії «Байер і Шнайдер» розвивалася доволі швидко, але постійною проблемою була відсутність постачальника лінованого паперу для письма, який був необхідний для офисів і шкіл. Незабаром проблема була вирішена: на одній із промслових виставок у Штутгарті в 1885 році вперше був представлений ротаційний друкарський станок для розлінування паперу. Завдяки купівлі та запуску двох таких станків, комерційна компанія стала виробничим підприємством. У 1894 році підприємство переїхало в нову будівлю на вулиці Вольгаузштрасе – все виробництво тепер було зосереджено в одному місці. Саме в цей час виникло питання щодо того, що продукція, яка випускається компанією Baier&Schneider і користується великою популярністю, повинна мати щось відмінне від інших.

Тому в 1893 році був створений перший торговий знак. Це було зображення джерела з літерою Н у правому верхньому куті, на честь старого святого джерела, який дав назву місту Хайльброн (Heilbronn = Heil – святий + Bronn(en) – джерело). Буква Н, яка описує знак, є абревіатурою назви міста Хайльброн. Під цим знаком, який змінився з моменту своєї першої появи, продукція ставала все більш відомою та здобула попит, що збільшувався. А в 1903 році було зареєстровано торгову марку BRUNNEN.

За час свого існування компанія Baier&Schneider змогла подолати багато труднощів: Перша світова війна, яка призвела до втрати важливих регіонів сбуту та зникнення надійних постачальників; інфляція; смерть керівників; повне руйнування компанії під час Другої світової війни – все це призупинило її розвиток. Але сім’я Шнайдер не здавалася і з часом, передаючи керівництво від покоління до покоління, компанія Baier&Schneider відновила свою діяльність і знову досягла значних масштабів, випускаючи продукцію зі знаком джерела Н. У кінці 60-х років наявність цього простого зображення на товарі, який вже став відомим брендом, говорила про високу якість і статус виробу.

Продукція, яка виробляється під торговою маркою BRUNNEN стала настільки відомою в Німеччині, що сам логотип BRUNNEN став невід’ємною частиною, «синонимім» щоденників, шкільного приладдя й інших товарів, що випускає компанія Baier&Schneider.

Сьогодні компанія Baier&Schneider являється одним із провідних виробників щоденників не тільки в Німеччині, але й у всій Європі. Повний асортимент продукції, яка виробляється під торговою маркою BRUNNEN, нараховує більш, ніж 7000 найменувань. Продукція задовольняє будь-які вимоги споживачів: стильний офісний асортимент для планування й организації робочого дня, модні колекції виробів високої якості, завжди актуальний дизайн, унікальний асортимент і різноманітний модельний ряд виробів для планування.