Життєві зміни та великі справи

Життєві зміни та великі справи

Життєві зміни та великі справи

Posted by admin | 27.10.2016

Будь-які життєві зміни та будь-які великі справи починаються з ретельного планування. Адже з планом простіше розрахувати свої сили та прийняти стратегічно важливе рішення. Те ж стосується Вашого професійного та особистого життя — щоб залишатися гнучким, встигати якісно виконувати свою роботу та вчасно відпочивати, вам необхідно навчитися складати план.
Бізнес-гуру Джим Рон казав: «Ніколи не починайте день, якщо він ще не розпланований на папері». Його думку продовжив відомий консультант Брайан Трейсі: «Пам’ятайте, що кожна хвилина, витрачена на планування, економить десять хвилин Вашої праці».
Слова цих великих людей підтверджує практична користь планування:
• Ви нічого не забуваєте. Записуючи та структуруючи план задач, Ви звільняєте мозок від необхідності запам’ятовувати.
• Ви встигаєте більше за більш короткий строк. Плануючи свій день, Ви вчитеся грамотно розподіляти час на виконання завдань.
• Ви використовуєте активний, а не реактивний спосіб дії. Коли Ви вчасно беретеся за виконання задачі, у вас з’являється можливість сконцентруватися, згрупувати схожі завдання та швидко з ними розправитися.
• Ви приймаєте кращі рішення. Планування вчить правильно оцінювати завдання та результати їх виконання.
• Ви краще відновлюєтеся після перерв. Якщо Вас відволікли під час робочого дня, Ви завжди знаєте, на якій задачі Ви зупинилися.
Отже, щоб змінити своє особисте та професійне життя, вам достатньо купити щоденник або щотижневик Brunnen. У новій колекції 2017 року представлені різноманітні дизайни та структури, так що навіть найвитонченіший споживач обере саме свій щоденник.

 

coffee-1246511home-office-336378young-woman-635249%d1%81%d1%82%d0%be%d0%bb1

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Связанные блоги

Posted by romanenko | 06 Грудня 2016
Стильний та яскравий Смарт – трендова європейська модель щотижневика. Переваги моделі Смарт: – щотижневик та блокнот в одній моделі, що дозволяє одночасно планувати завдання та занотовувати велику кількість інформації; –...
Posted by admin | 27 Жовтня 2016
Made in Germany — маркування продукції, що виготовлена в Німечинні. Сьогодні, вибираючи товар з маркуванням “Made in Germany”ми впевнені, що купуємо якісну річ. Перше у світі обов’язкове маркування продукції, виробленної...
Posted by admin | 24 Лютого 2016
Щасливим бути просто – саме про це бренд GAPCHINSKA. Життєрадісна і світла, населена кумедними і зворушливими малюками, які демонструють як можна радіти життю, кохати і піклуватися. Вираз обличчя кожного героя...