Made in Germany  – легендарна німецька якість!

Made in Germany – легендарна німецька якість!

Made in Germany – легендарна німецька якість!

Posted by admin | 27.10.2016

Made in Germany — маркування продукції, що виготовлена в Німечинні.
Сьогодні, вибираючи товар з маркуванням “Made in Germany”ми впевнені, що купуємо якісну річ.
Перше у світі обов’язкове маркування продукції, виробленної в тій чи іншій країні або державі, було введено в 1887 році.
Вкінці  XIX століття в провідних європейських країнах відбулася індустріалізація. Намагаючись захистити свій ринок, а також своїх виробників від імпортних товарів, британський уряд ввів обов’язкове маркування для товарів з Німеччини. Таким чином, споживачі мали отримати можливість відрізняти імпортні (німецькі) товари, а також бойкотувати продукцію потенційного супротивника.
Проте маркування «Made in Germany» фактично перетворилося в знак еталонної якості, а її використання призвело до протилежного ефекту.
На сьогодні маркування «Made in Germany» є синонімом високих стандартів і сучасних технологій.
Використання маркування жорстко контролюється. Товар має право носити знак “Made in Germany”, якщо більша частина технологічних процесів здійснюється в Німеччині.
Продукція  BRUNNEN від дня заснування випускається виключно на території Німеччини.
Щоденники мають маркування “Made in Germany”, що є гарантією легендарного німецького якості і високих європейських стандартів.

madeingermany

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Связанные блоги

Posted by romanenko | 06 Грудня 2016
Стильний та яскравий Смарт – трендова європейська модель щотижневика. Переваги моделі Смарт: – щотижневик та блокнот в одній моделі, що дозволяє одночасно планувати завдання та занотовувати велику кількість інформації; –...
Posted by admin | 27 Жовтня 2016
Будь-які життєві зміни та будь-які великі справи починаються з ретельного планування. Адже з планом простіше розрахувати свої сили та прийняти стратегічно важливе рішення. Те ж стосується Вашого професійного та особистого...
Posted by admin | 24 Лютого 2016
Щасливим бути просто – саме про це бренд GAPCHINSKA. Життєрадісна і світла, населена кумедними і зворушливими малюками, які демонструють як можна радіти життю, кохати і піклуватися. Вираз обличчя кожного героя...